Przejdź do treści
Caritas Stary Sącz
Caritas Stary Sącz
Caritas Stary Sącz
Caritas Stary Sącz
Caritas Stary Sącz
Przejdź do stopki

Prezent świąteczny- paczka żywnościowa

Prezent świąteczny-  paczka żywnościowa

Treść

Tradycyjnym zwyczajem członkowie Caritas przygotowują świąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących, z rodzin niezamożnych, samotnych, bezdomnych i chorych.  – dla 160 osób, w naszej Parafii.

Z wielką radością mimo trudności w czasie pandemii COVID 19 Wolontariusze poszukują różnych sponsorów na przygotowanie paczki. Każda paczka waży około 10 kilogramów. Zawiera żywność o przedłużonym terminie ważności oraz słodycze.  Służba idzie w poszczególnych etapach. Zwożenie, rozładowywanie, robienie paczek i rozwożenie.  Kilka Wolontariuszy Caritas dostarcza paczkę na miejsce do danych osób, pozostali potrzebujący przychodzą w wyznaczonym terminie.  

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierają tę inicjatywę. Dziękujemy za każdą ofiarę pieniężną w czasie pogrzebów i nie tylko … Dziękujemy indywidualnym sponsorom. Dziękujemy Wolontariuszom Caritas za ofiarność i służbę.
Niech Chrystus Nowonarodzony napełnia nadzieją, miłością i radością, niech błogosławi i strzeże każdego dnia. A nade wszystko życzymy zdrowia       i opieki Maryi w tak trudnym czasie. Z modlitwą członkowie Caritas.

98801