Przejdź do treści
Caritas Stary Sącz
Caritas Stary Sącz
Caritas Stary Sącz
Caritas Stary Sącz
Caritas Stary Sącz
Przejdź do stopki

Podziękowanie s. Cecylii Sypek

Treść

,, Życie składa się z powitań  i pożegnań”    (,,H .Hugo)

Członkowie Parafialnego Oddziału ,,Caritas '' wraz z podopiecznymi pragną  podziękować naszej wspaniałej opiekunce siostrze s. Cecylii Sypek za posługę w naszej parafii od marca 2006 do sierpnia 2019 roku. Dziękujemy za każde dobro. Życzymy wielu łask Bożych   na drogach  zakonnego powołania tam gdzie  Pan Bóg Cię pośle. Siostro droga nadal nieść tak jak nam i naszym podopiecznym radość, życzliwość,  uśmiech, zaangażowanie, pełnienie dobrych uczynków wobec bliźnich i piękne świadectwo swojej wiary.
Niech Najświętsza Maryja Panna nieustannie trzyma Cię w swojej opiece, a Jezus Chrystus obdarza obficie łaskami.  Zapewniamy o naszej modlitwie, aby siostra mogła jak najlepiej wypełniać zadania i obowiązki, które stawia Opatrzność  Boża w nowej parafii.


Po zmianie siostry Cecylii do parafii Wszystkich Świętych w Krościenku nad Dunajcem obowiązki opiekunki Caritasu powierzono siostrze Marii  Natanie  Kasprzyk, którą serdecznie witamy w naszej parafii, jednocześnie życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, obfitych łask Bożych na każdy dzień życia, a Maryja Panna otacza Matczyną miłością oraz opieką.

 

101192